Bridgecursus voor beginners

Op dinsdag 6 september 2016 gaat de bridge competitie weer van start. Op dit moment telt onze club ca. 85 leden en is er nog plaats voor enkele spelers. Heeft u zin om eens in competitieverband te spelen in een gezellige bridgeclub? U bent van harte welkom!

Heeft u nog nooit gebridged (of wel eens gedaan maar te lang geleden) dan is onze bridgecursus misschien iets voor u. In oktober beginnen we met een bridgecursus voor beginners. De doelgroep voor deze cursus is mensen die kennis willen krijgen van de beginselen van het bridgen, om dit vervolgens thuis of in een club te willen gaan beoefenen. In 12 middagen of avonden (in overleg met de cursisten) leert u bridgen. Er is geen kennis van het kaarten nodig om deze cursus te kunnen volgen.

Wij gaan uit van een groep van 8-10 cursisten. Na het volgen van deze cursus kunt u meespelen op onze club avonden of gewoon gezellig thuis met vrienden. Heeft u belangstelling? Meldt u aan door een mail te sturen naar info@bcootmarsum.nl .
Wilt u eerst meer informatie? Bel met Herman Steigstra: 06 54 61 47 50. Het cursusgeld bedraagt €50.

Aanvulling 2022

Ook in 2022 wordt er weer een bridgecursus gegeven. Zie deze pagina voor meer informatie.

Bridgecursus

Bridgecursus voor beginners