Bridgecursus 2025-2026

Bridge: ‘verslavend’ leuk!
Misschien heb je wel eens van vrienden of kennissen gehoord dat ze bridgen of heb je zelf weleens overwogen om te gaan bridgen. Maar wat is dat nu precies, ‘bridge’?
Bridge is een boeiend en uitdagend kaartspel dat je samen met een partner speelt. Bridge kan worden gespeeld in verenigingsverband of in huiselijke kring met vrienden.
Ook op vakantie kun je mensen treffen die willen bridgen, want bridge is over de hele wereld populair. Daarnaast is het ook mogelijk om online een spelletje bridge te spelen.

Wat is bridge en wat is er nou zo leuk aan bridge? In de eerste plaats de gezelligheid natuurlijk, maar dat is zeker niet het enige. Het is vooral het spel zelf, dat blijft boeien.
Je moet blijven nadenken, over het bieden, het spelen en het tegenspelen.

Wilt u ook beginnen met bridgen? In de regio Twente worden regelmatig bridgecursussen gegeven, zowel voor beginners als gevorderden.
De eerstvolgende cursussen in Noord Oost Twente starten in oktober van dit jaar.

De beginners cursus: “Spel Peil Ontwikkeling” start op 1 oktober 2025.
De cursus bestaat uit 24 lessen op de woensdagavond van 19:00 – 22:00 uur op een locatie in Rossum. Cursusleider is Ton Portier.
De cursusavonden zijn de woensdagen van 1 oktober t/m 17 december 2025 en van 7 januari t/m 1 april 2026 (25 maart 2026 geen cursus)
De kosten bedragen € 150,- per persoon. Het bijbehorende cursusboek kost € 10,-
Opgeven kan bij Ton Portier, email: ton@portier.eu telefoon 06 22501865

Voor gevorderden is er de cursus: “Begin met bridge de verdieping”, welke begint op 29 september 2025. De cursus bestaat uit 24 lessen op de maandagavond van 19:00 – 22:00 uur op een locatie in Rossum. Cursusleider is Ton Portier.
De cursusavonden zijn de maandagen van 29 september t/m 15 december 2025 en van
5 januari t/m 30 maart 2026 (23 maart 2026 geen cursus)
De kosten bedragen € 150,- per persoon. Het bijbehorende cursusboek kost € 10,-
Opgeven kan bij Ton Portier, email: ton@portier.eu telefoon 06 22501865

Voor de wat meer ervaren bridger, die zich (nog eens) wil verdiepen in bepaalde facetten van het bridgen worden er Thema-avonden georganiseerd.
Informatie hieromtrent is te verkrijgen bij:
Cees van Vilsteren, email: vanvilsterenca@gmail.com Telefoon: 0648436549
Sietze van de Honing, email: svdhoning77@gmail.com

Mocht u zich direct willen aansluiten bij een van de Bridgeclubs in Noord Oost Twente, kijk dan op de website van de aangesloten verenigingen:
Ootmarsum: www.bcootmarsum.nl
Geesteren: www.bridgeclubgeesteren.nl
Weerselo: www.bcweerselo.nl
Tubbergen: www.bctubbergen.nl
Denekamp: www.bridgeclub-denekamp.nl

Bridgecursus 2025-2026